sport

 • מינוי שנתי למרכז הספורט באוניברסיטה במחיר מוזל לחברי הארגון:
  -  חדר כושר כולל כניסה למועדון הטניס או מועדון הסקווש - 850 ש"ח (במקום 1,700 ש"ח).  
  -  חדר כושר כולל התעמלות (חוגים) - 1,100 ש"ח
  -  בן משפחה מתחת לגיל 21 - 638 ש"ח
  -  בן משפחה מעל גיל 21 - 850 ש"ח
  -  בן משפחה מעל גיל 27 - 1,700 ש"ח
 • להוצאת מינוי יש להגיע למנהלנית מרכז הספורט, הגב' פנינה רב הון. בעת הוצאת המינוי יש להציג כרטיס עובד לפרטים נוספים קראו כאן.
 • בריכת הטכניון: כל חבר ארגון המועסק בכתב מינוי זכאי ל- 20% הנחה ברכישת מנוי לבריכת הטכניון. כדי לקבל את ההנחה יש להגיע למשרד הארגון ולקבל אישור כי אתם חברי ארגון הסגל הזוטר. אפשר לקבל את האישור בפקס. אין הנחות על כרטיסיות. למידע נוסף פנו למשרדי הארגון.

counselling

 • יעוץ משפטי - משרד עורכי דין שטיינברג-רפואה, מספק יעוץ משפטי לחברי הארגון ובני משפחותיהם בתעריפים מופחתים. לפרטים ויצירת קשר.
 • יעוץ מס - רואה חשבון ויועץ מס ארז גריל, מספק שירותי החזרי מס לחברי הארגון. שכר הטרחה הנו 10%+ מע"מ על סכום ההחזר שמתקבל ממס הכנסה. לפרטים ויצירת קשר.

לארגון הסגל האקדמי הזוטר יש הסדר עם משרד עו"ד שטיינברג-רפואה למתן סל שירותים משפטיים לחברי הארגון ללא עלות או בעלות מופחתת במגוון נושאים שאינם דיני עבודה (למשל: קניה, מכירה והשכרה של נדל"ן, צוואות, ירושות, נזקי גוף ורכוש, נושאים מוניציפליים ועוד).

פניות ליעוץ משפטי בנושאים הקשורים לעבודתכם באוניברסיטה ימשיכו להיות מטופלות על ידי היועצים המשפטיים של הארגון ובנושאים אלה יש להמשיך ולפנות אלינו.

כחלק מההסדר זכאים חברי הארגון לשירותים הבאים ללא תשלום: שיחות יעוץ טלפוניות – ללא הגבלה בכל נושא. פגישת יעוץ ראשונה במשרד. משלוח של עד 2 מכתבים לחבר.

לתעריף המלא של סל השירותים המשפטיים היכנסו לכאן.

הנכם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד נתן שטיינברג, טלפון: 03-6126699, דוא"ל: nathan@sr-law.co.il. בפנייתכם (בטלפון או בדוא"ל) אנא ציינו שאתם שייכים לסגל האקדמי הזוטר באוניברסיטת חיפה.

בכל שאלה, או בעיה שעולה, אנא פנו אלינו.

 

culture

בעת ההזמנה יש לציין כי אתם שייכים לארגון הסגל האקדמי הזוטר באוניברסיטת חיפה ולכן מעוניינים במחיר הוועדים.

מוזיאון נחום גוטמן לאמנות - מחיר כניסה 18 ש"ח במקום 24 ש"ח עם הצגת כרטיס עובד.

קופת חיפה - לרכישת כרטיסים בהנחת ועדים יש להתקשר ל"קופת חיפה" בטל': 04-8662244 ולציין שהנכם חברי ארגון הסגל האקדמי הזוטר   באוניברסיטת חיפה.

תיאטרון הצפון - עונת המינויים החדשה 2018-2019 

 

mega

מועדון "מגה לאן" מעניק לעובדים בארגונים קטנים ובינוניים שירותי תרבות ופנאי.

המועדון פועל להשגת מגוון רחב של שירותים ומוצרים בתחום התרבות, הנופש והספורט, ובכללם הצגות, נופשים, ואירועים, במחירים ובתנאים מועדפים.

את הכרטיסים לשירותים מקבלים לברי המועדון באמצעות רשת ארצית של עמדות כרטוס המאפשרת לקבל כרטיסים ושוברים מוזלים בנוחות וביעילות 24 שעות ביממה.

אנא הקפידו לקרוא את "האותיות הקטנות" שכן המבצעים השונים כוללים לעיתים התניות. 

לכניסה לאתר היכנסו לאן.

בכניסה לאתר עליכם להקליד את קוד ארגון הסגל האקדמי הזוטר באוניברסיטת חיפה: 824046

מאחלים לכם הנאה רבה ממגוון הפעילויות!

 

bank

תנאים מיוחדים לחברי הסגל האקדמי הזוטר בבנק יהב

סניף בנק יהב שבאוניברסיטת חיפה מציע תנאים מיוחדים לעובדי האוניברסיטה.

במסגרת תנאים אלה פטור עובד האוניברסיטה מתשלום עמלות עו"ש לבנק וזאת באופן קבוע וללא הגבלת זמן.

בדרך כלל מותנית ההטבה בהפקדת משכורת מינימלית של 5,000 ש"ח לחודש, אך בהתאם לסיכום של הארגון עם סניף האוניברסיטה, לא תחול התניה זו על חברי הסגל האקדמי הזוטר שיוכלו לפתוח חשבון גם אם שכרם החודשי נמוך יותר.

כידוע, עמלות העו"ש שאותן אנו משלמים מצטברות ועשויות להסתכם לאורך זמן בסכומים ניכרים, ועל כן נציע לחברי הארגון לשקול את ההצעה בתשומת לב.

את פרוט התנאים ואמצעי הקשר עם הסניף תוכלו למצוא כאן.

 

software

תוכנות במחירים מוזלים דרך אגף המיחשוב ומערכות מידע של אוניברסיטת חיפה. לפרטים לפנות למוקד תמיכה בטל' 8240609 (או טל' פנימי: 2609). 

 

מבצעי בנדא לעובדי אוניברסיטת חיפה - איסוף ממשרדי הועד.

 

מבצעי BLACK FRIDAY  בבנדא מגנטיק לעובדי אוניברסיטת חיפה בין התאריכים 22-27/11 או עד גמר המלאי ! 

הרחפן הזעיר TELLO מבית DJI – המותג המוביל בעולם הרחפנים –מעבד INTEL – מעמד מקצועי המניב צילומים באיכות גבוהה,  עד כ-13 דקות זמן טיסה , עד כ- 100 מטרים טווס טיסה (תלוי בתנאים גיאוגרפים ואופטימלים) , מצלמת וידיאו באיכות 720P HD , צילום סטילס 5MP , אנטנות שמחזיקות את השידור וידיאו יציב יותר , ממריא ונוחת על כף היד.

מחיר מבצע לעובדים 399 ₪ במקום 599 ₪

 

 הקונסולה החדשה Xbox One x 1TB – כולל שני משחקים Forza Horizon 4 ,Forza Motorsport 7 , חברות ניסיון לחודש אחד בXbox Game Pass עם גישה ליותר מ-100 משחקים , חברות ניסיון ל-14 יום ב- Xbox Live Gold .

שנה אחריות רשמית של מייקרוסופט

מחיר מבצע לעובדים 1699 ₪ במקום 2299 ₪  - משלוח חינם

  

הטבה לרוכשי Xbox One x 1TB:

הגה Thrustmaster FERRARI 458 Spider – הגה מירוצים ריאליסטי תחת הרשאה רשמית על ידי פרארי ו- One Xbox Microsoft  , ההגה בעל ערכת פדלים רחב ומתכוונן , גלגל הגה בעל 28 ס"מ קוטר שמציעות אחיזה עם מרקם גומי , 2 ידיות הילוכים למעלה ולמטה.

מחיר מבצע לעובדים 499 ₪ במקום 649 ₪

 

 לטופס הזמנה כאן.

לארגון הסגל האקדמי הזוטר הסדר עם רואה חשבון ויועץ מס ארז גריל, למתן שירותי החזרי מס לחברי הארגון.

שכר הטרחה הנו 10% + מע"מ על סכום ההחזר שמתקבל ממס הכנסה.

לא ייגבה תשלום עבור פתיחת תיק, ואם לא יתקבל החזר לא ישולם שכר טרחה.

חברים אשר מעוניינים להגיש בקשה להחזר מס מתבקשים למלא ולשלוח את השאלון.‬‬

בכל שאלה הנכם מוזמנים ליצור קשר עם רו"ח ארז גריל. דוא"ל: erezgrill@gmail.com, משרד: 04-8340018, פקס: 04-8266119, נייד: 054-6617580.

או לבקש שיצור עמכם קשר באמצעות הטופס הבא: 

כיצד תוכלו לדעת האם אתם זכאים להחזר מס?

זכאות להחזרי מס לשכירים עשויה לנבוע מסיבות שונות ומגוונות ולכן אין זה אפשרי לדעת האם עובד זכאי להחזר מס ללא בדיקה פרטנית. להלן כמה מהסיבות שמזכות בהחזר מס:

החלפת מעבידים במהלך השנה ללא ביצוע תיאום מס (בישראל ובחו"ל).

תקופה במהלך השנה שבה העובד אינו מועסק (בגין אבטלה, מחלה, חופשה ללא תשלום, החלפת מקום עבודה, יציאה לפנסיה וכו').

לימודים גבוהים: מי שסיים החל משנת 2005 לימודי תואר ראשון, תואר שני, תואר שלישי ברפואה, תואר דוקטור במסלול ישיר או לימודי הוראה/מקצוע, זכאי לחצי נקודת זיכוי או נקודת זיכוי בהתאם לשנת סיום התואר וסוג התואר.

נקודות זיכוי שאותן המעביד לא ציין בטעות, למשל עבור חייל משוחרר, אקדמאי, עולה חדש ותושב חוזר.

מגורים באזור עדיפות לאומית (רמת הגולן, גליל, יהודה ושומרון, נגב וערבה).

הפקדות לקופת גמל וביטוח חיים: אם הפקדת כספים לקופת גמל, קרן פנסיה וביטוח חיים, לרבות ביטוח החיים של המשכנתא כעמית עצמאי (עבור עצמך, הוריך או ילדיך), ללא השתתפות מעביד, הינך זכאי להטבות מס.

פעילות בשוק ההון: החל משנת 2003 קיים בישראל מס הכנסה על רווחי הון. על פי שיטת המיסוי בארץ קיימים מקרים רבים שבהם ינוכה מס עודף ובעצם מגיע החזר מס.

שינויים במצב אישי או משפטי (לידת ילד, גירושין, תשלום מזונות וכו'): נקודות זיכוי מגיעות גם לאבות לילדים שטרם מלאו להם ארבע שנים בשנת המס האמורה. בנוסף, החל מ-1.1.2012 ניתנת גם לאמהות נקודת זיכוי נוספת בגין כל ילד עד גיל 5.

מוגבלויות רפואיות של בן משפחה מדרגה ראשונה, בן או בת זוג (אובדן זיכרון, עיוורון וכו'), הוצאות רפואיות על בית אבות סיעודי או מוסד רפואי. הורה לילדים בעלי הפרעות קשב, הפרעות ריכוז, הפרעות למידה, היפראקטיביות, אוטיזם ובעיות בריאות זכאי להטבות מס.

לידה: יולדת זכאית לחצי נקודת זיכוי עבור כל שנת המס. כיוון שבמקרים רבים חוזרת האישה לעבודה רק בשנת המס הבאה, המעביד אינו מזכה את האישה על כך דרך תלושי המשכורת. במקרים רבים האישה מאריכה את חופשת הלידה בחופשה ללא תשלום. עובדה זו גורמת לכך שהשכר החודשי הממוצע יורד וברוב המקרים היא זכאית להחזר מס נוסף.

עולה חדש זכאי להטבת מס במשך 3 השנים הראשונות לעלייתו.

תרומות מעל 400 ₪ במהלך שנת המס למוסד מוכר.

חיילים משוחררים במשך שלוש שנים מיום שיחרורם מצה"ל.

בכל שאלה, או בעיה שעולה, אנא פנו אלינו.