דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 

לחברי הארגון שלום, 

בימים אלה הנכם צפויים לקבל את הדו"ח השנתי על החיסכון הפנסיוני שלכם בקרן הפנסיה לשנת 2012. בדיקת הפרטים בדו"ח ושמירתו חשובים מאד ועשויים לחסוך לכם כסף רב בעתיד.

מה כתוב בדו"ח?

להלן קישור להסבר אינטראקטיבי בדו"ח לדוגמה.

מומלץ לשים לב לסעיפים הבאים בדו"ח:

א. פרטים אישיים: וודאו כי הפרטים האישיים הרשומים בדו"ח נכונים. לדו"ח מצורף בדרך כלל גם נספח למילוי הפרטים המעודכנים. יש חשיבות מיוחדת לעדכון הפרטים בקרן הפנסיה, שכן הזכויות של העמיתים הם נגזרת של המצב המשפחתי שלהם, למשל, מספר הילדים.

ב. סכומי ההפקדות החודשיות לחיסכון: יש לשים לב שהאוניברסיטה הפרישה עבורכם מדי חודש את הכספים באופן שוטף, ושאין דילוג על חודש מסוים. וודאו כי ישנה הקבלה בין הפרשות האוניברסיטה להפרשות שלכם, כולל רכיב הפיצויים שהינו על חשבון האוניברסיטה.

ג. מעקב: מומלץ לשים לב ליתרה שבה התחלתם את החסכון ב- 2012, ולהשוות אותן לדו"ח שקיבלתם לשנה הקודמת (2011) כדי לקבל מושג על צמיחת החיסכון הפנסיוני שלכם.

ד. תשואות ודמי ניהול: בדף השני של הדו"ח מופיע ריכוז תנועות ויתרות, שם רשומים יתרת הפתיחה של השנה, כמה כסף הופקד במשך השנה, הרווחים וכמה דמי ניהול נגבו. דמי הניהול נגבים הן מהתשלום החודשי המועבר לחיסכון, הן מהצבירה השנתית.

חשוב לשים לב לגובה דמי הניהול - כחברי ארגון הנכם זכאים להנחה בדמי הניהול ומחויבים בשיעורים הבאים:  1.75% מההפקדות החודשיות ו-0.2% מהצבירה השנתית. 

ה. מענה לשאלות: אם גיליתם טעות או אם ברצונכם לבצע שינויים בחיסכון הפנסיוני, באפשרותכם ליצור קשר עם מנהל הלקוחות שלנו בחברת "מגדל" - יובל רקוטש בטלפון 052-3869037 או במייל yuvalrac@migdal.co.il. בכל בעיה שעולה, אנא פנו אלינו.

ו. שימרו את הדו"ח שתקבלו כעת, כדי שתוכלו להיעזר בו לבדיקת הדו"ח בשנה הבאה.

בברכה,
ועד הארגון